Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left
Filter_head_icon

Vyberte si jazykový kurzNebyl nalezen žádný kurz odpovídající vašemu zadání. Prosíme zadejte méně kritérií hledání nebo si zkuste vybrat z nejpodobnějších kurzů:

Kurzy s jinou úrovní:

Název kurzu Datum
Lekcí
Čas
Ve dnech
Město Cena

45 lekcí
18:40 - 20:10
St
Brno střed 6 499,- Cart_icon

45 lekcí, 18:40 - 20:10, St
Brno střed 6 499,- Cart_icon

Čínský jazyk je považován širokou veřejností i odborníky za jeden z nejtěžších jazyků na světě. Zároveň je také čínština nejrozšířenějším světovým jazykem. S jazykovými kurzy čínštiny, které každoročně vypisuje jazyková škola Tutor, se nemusíte složitosti a náročností vůbec obávat. S námi lehce a snadno proniknete do tajů tohoto starobylého jazyka.

Jazykové kurzy čínštiny v jazykové škole Tutor jsou přizpůsobeny potřebám každého našeho klienta. Kurzy čínského jazyka pořádáme v různých úrovních. Přihlásit se tak mohou i úplní začátečníci. Navíc naše kurzy probíhají již na devíti výukových místech v Praze a Brně. Samozřejmostí jazykové školy Tutor je nabídnout svým zákazníkům a studentům jen ty nejlepší služby. Proto každý semestr vypisujeme rozsáhlou škálu kurzů, abyste si mohli pohodlně vybrat nejen délku, intenzitu, pokročilost, ale i typ kurzu. Vše dle vašich představ.

Decor_right
Iko_up