Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left
Filter_head_icon

Vyberte si jazykový kurzNenalezeno

Nebyl nalezen žádný kurz odpovídající vašemu zadání. Prosíme, zadejte méně kritérií hledání nebo do kolonky níže vyplňte svou emailovou adresu a my vás budeme kontaktovat, až vámi požadovaný kurz zařadíme do naší nabídky.

Ruština je jednoznačně nejrozšířenějším slovanským jazykem, proto je Čechům i ostatním slovanským národům tak blízká.    V dnešní době se ruština využívá při cestování, v obchodní i politické sféře a pro mnoho studentů, ale i obchodníků a manažerů se tak ruský jazyk stává artiklem stále lukrativnějším. Proto ať už chcete začít se studiem ruského jazyka nebo si oprášit staré základy - v jazykové škole Tutor si svůj kurz vždy vyberete!

Jazykové kurzy ruštiny v jazykové škole Tutor jsou přizpůsobeny potřebám každého našeho klienta. Kurzy ruského jazyka pořádáme v různých úrovních. Přihlásit se tak mohou začátečnícimírně pokročilí studenti. Navíc naše kurzy probíhají již na devíti výukových místech v Praze Brně. Samozřejmostí jazykové školy Tutor je nabídnout svým zákazníkům a studentům jen ty nejlepší služby. Proto každý semestr vypisujeme rozsáhlou škálu kurzů, abyste si mohli pohodlně vybrat nejen délku, intenzitu, pokročilost, ale i typ kurzu. Vše dle vašich představ.

Decor_right
Iko_up