Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left

Sales Assistant

Hledáte si brigádu administrativního charakteru?
Rádi byste nastartovali svoji kariéru ve společnosti s dlouholetou tradicí v zajímavé oblasti firemního vzdělávání?

Pak je tato brigáda vhodná právě pro Vás!

V současné době hledáme posilu pro obchodní tým, který nabízí a prodává jazykové vzdělávání firemním klientům.

NÁPLŇ PRÁCE

* vyřizování a komunikace došlých poptávek po individuálním jazykovém vzdělávání
* administrativa spojená s přípravou a realizací zakázek – tvorba nabídek, příprava podkladů,...
* komunikace s klienty
* administrativní podpora account managerů
* spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti na realizaci

CO OČEKÁVÁME ?

* SŠ/VŠ vzdělání – vhodné pro studenty/ky VŠ
* velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook, Powerpoint!)
* předchozí praxi v oblasti administrativy, případně prodeje či telemarketingu
* výborné komunikační dovednosti (osobně, telefonicky, emailem)
* velmi dobré organizační schopnosti
* pro-klientský přístup k práci
* pečlivost a zodpovědnost
* nástup ihned

CO NABÍZÍME ?

* nabídku dlouhodobé spolupráce v rozsahu 6 hod/den
* praxi v perspektivním oboru prodeje a vzdělávání
* možnost navštěvovat zdarma kurzy z nabídky celé skupiny EDUA Group
* slevu na kurzy pro Vaši rodinu a přátele
* zázemí prosperující společnosti
* přátelský kolektiv
* práci v centru Prahy

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis nejlépe s fotografií a motivačním dopisem na e-mailovou adresu: kariera@tutor.cz. Do předmětu zprávy uveďte označení: “Sales Assistant"

Odesláním své žádosti, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění udělujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů společnosti top vision s.r.o, U Půjčovny 2, 110 00 Praha 1 za účelem zprostředkování zaměstnání, a to na dobu trvání výběrového řízení, nejdéle však na dobu trvání 1 kalendářního roku od data zaslání.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Decor_right
Iko_up