Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left

Akademický manažer pro JŠ Tutor a Caledonian School

Pro jazykové školy Tutor a Caledonian School, fungující v rámci EDUA Group, největší vzdělávací skupiny v ČR, hledáme vhodné uchazeče/-ky pro manažerskou pozici v metodickém týmu.

Akademický manažer je součástí úzkého týmu managementu jazykových škol Tutor a Caledonian School, který reportuje přímo výkonné ředitelce obou společností. Vede týmy metodiků a HR, které zabezpečují kvalitu výuky a starají se o početný lektorský tým, a dále oddělení knihovny zodpovídající za nákup a prodej jazykových učebnic. Akademický manažer je zároveň zodpovědný zejm. za strategická rozhodnutí v oblasti metodiky výuky a rozvoje lektorů, za nová řešení vzdělávání a inovace produktů a za sledování a optimalizaci nákladů na realizaci výuky.

Jsme leaderem trhu v oblasti jazykového vzdělávání pro veřejnost i pro firmy a očekáváme, že i díky Vám se v této pozici udržíme i nadále!

JAKÁ JE PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- vedení několikačlenného akademického týmu, který zajišťuje výběr a rozvoj lektorů a dohlíží na kvalitu výuky
- zodpovědnost za personální zabezpečení týmu jazykových lektorů – recruitment, problematika zaměstnávání cizinců, vyjednávání podmínek spolupráce…
- vedení oddělení knihovny pro lektory a zodpovědnost za nákup a prodej jazykových učebnic
- zodpovědnost za kvalitu firemních jazykových kurzů (audity, testování, dotazníky spokojenosti…)
- účast na obchodních schůzkách u VIP firemních klientů, spolupráce s obchodním a marketingovým oddělení při tvorbě nabídek, komunikace s klíčovými zástupci VIP klientů ohledně průběhu výuky
- podílení se na výběru lektorů – účast na některých pohovorech a ukázkových hodinách
- interní komunikace změn a strategických rozhodnutí vůči lektorům
- sledování nejnovějších trendů ve výuce jazyků a jejich implementace (trh s výukovými materiály, moderní postupy ve výuce)
- zpracovávání reportů pro vedení společnosti, dílčí zodpovědnost za hospodářské výsledky jazykové školy

JAK SI PŘEDSTAVUJEME VHODNÉ UCHAZEČE/-KY:

- VŠ vzdělání (andragogické, pedagogické či lingvistické zaměření výhodou)
- plynulé zvládnutí AJ slovem i písmem (min. úroveň C1), znalost dalšího jazyka výhodou
- relevantní praxe na vedoucí pozici v oblasti služeb
- vyzrálé vystupování, schopnost komunikovat na úrovni a reprezentovat společnost, která je leaderem trhu
- perfektní prezentační dovednosti, obchodní duch a orientace na potřeby klienta
- samostatná lektorská zkušenost výhodou
- standardní schopnost zpracovávat výstupy na PC – MS Excel, prezentační software, ideálně též znalost některé e-learningové platformy
- orientace na trhu vzdělávání dospělých, popř. chuť ji rychle získat
- možnost nástupu nejp. od 1.9. 2015, ideálně již od srpna

PRO TUTO POZICI NABÍZÍME:

- adekvátní finanční ohodnocení odvíjející se od relevantních zkušeností a předpokladů být přínosem naší společnosti
- benefity nad rámec finančního ohodnocení (další vzdělávání v hodnotě cca 40 000 Kč ročně dle vlastního výběru, stravenky, mobilní telefon, sick-day, laptop, slevy na kurzy pro známé apod.)
- zázemí prosperující jazykové školy s pevným postavením na trhu a perspektivou dalšího rozvoje
- možnost profesního růstu, získání zkušeností v prestižním oboru managementu vzdělávání
- možnost seberealizace, vedení samostatných projektů i týmovou práci

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s fotografií a spolu s motivačním dopisem na email kariera@tutor.cz, do předmětu uveďte "Akademický manažer".

 Odesláním své žádosti, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění udělujete souhlas se zpracování a uchováním Vašich osobních údajů společnosti Tutor s.r.o, U Půjčovny 2, 110 00 Praha 1 za účelem zprostředkování zaměstnání, a to na dobu trvání výběrového řízení, nejdéle však na dobu trvání 1 kalendářního roku od data zaslání.

Decor_right
Iko_up