Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left

Account Manager pro jazykové vzdělávání

Staňte se obchodním reprezentantem ve vzdělávací společnosti!

V současné době hledáme nové posily pro obchodní tým, který aktivně prodává jazykové vzdělávání firemním klientům.

Náplň práce:

- aktivní získávání nových klientů z řad menších, středních i velkých firem
- realizace nových obchodních příležitostí prostřednictvím osobních schůzek s klienty
- péče o významné firemní klienty a rozvíjení spolupráce s nimi (up-selling, cross-selling); zpětná vazba
- komunikace s lektory jazykového vzdělávání, konzultace, tvorba nabídek vzdělávání na míru
- spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti na realizaci firemních zakázek (nikoli realizace samotná)

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání – vzdělání v oboru psychologie či andragogiky výhodou!
- praxe v obchodní činnosti podmínkou (zkušenost s prodejem služeb výhodou)
- smysl pro obchod a zaměření na plnění obchodních cílů společnosti
- řidičský průkaz sk. B podmínkou - aktivní řidič/ka!!!
- výborné prezentační a komunikační dovednosti
- vysoké pracovní nasazení a motivace k práci
- znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
- nástup – dohodou

Nabízíme:

- zázemí prosperující společnosti
- finanční ohodnocení dle výkonu
- odpovídající pracovní podmínky
- zaměstnanecké benefity (mobilní telefon i pro osobní potřebu, notebook, možnost navštěvovat zdarma profesní i jazykové kurzy a sleva na tyto kurzy pro vaše známé, sick-day, stravenky apod.)
- seberealizaci a získání praxe v perspektivním oboru prodeje a firemního vzdělávání
- prostředí mladého a dynamického týmu
- možnost profesního a kariérního růstu

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií a motivační dopis na e-mailovou adresu: zamestnani@tutor.cz. Do předmětu zprávy uveďte označení: „Account Manager - JŠ“

Odesláním své žádosti, v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti Tutor s.r.o., U půjčovny 2, 110 00 Praha 1 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na dobu 1 kalendářního roku od zaslání.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Decor_right
Iko_up