Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left

Director of Studies - Metodik/metodička jazykové školy

V současné době hledáme vhodné uchazeče/-ky na pozici Director of Studies - Metodik/metodička jazykové školy.

HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ

- kontrola kvality výuky lektorského týmu – firemní výuka i veřejnostní výuka

- komunikace s firemními klienty při řešení jazykových a vzdělávacích projektů

- nastavování procesů jazykové výuky u firemních klientů, příprava a kontrola plánů výuky, sylabů a jejich kontrola

- řešení zpětné vazby firemních klientů

- příprava výukových plánů, sylabů, testování a dalších metodických podkladů pro výběrová řízení

- tvorba metodických materiálů

- komunikace s lektory (konzultace, zpětná vazba, další vzdělávání apod.)

- vedení pohovorů a náboru nových lektorů

- vedení vzdělávacích akcí (semináře, školení, workshopy)

- sledování a implementace nových trendů v jazykové výuce a vzdělávání (e-learning, výukové aplikace apod.)

- metodická zodpovědnost za veřejnostní výuku a pomaturitní studium

POŽADUJEME

- VŠ vzdělání – ideálně pedagogického či lingvistického směru, případně humanitního vzdělání

- výborná znalost anglického jazyka (slovem i písmem) nezbytnou podmínkou

- znalost dalšího cizího jazyka výhodou

- výborné komunikační a organizační schopnosti

- výborné lektorské a školitelské schopnosti (předchozí lektorská zkušenost výhodou)

- výborná orientace v oboru vzdělávání dospělých, metodice výuky

- velmi dobrá znalost práce s PC (MS Office, zejm. Excel)

- samostatnost, spolehlivost, kreativní myšlení

- aktivní přístup k práci

NABÍZÍME

- pracovní poměr na dobu neurčitou (HPP)

- stabilní zázemí největší vzdělávací společnosti

- mladý, přátelský kolektiv

- dynamickou a různorodou práci s lidmi

- kanceláře v centru Prahy

- možnost profesního růstu a získání praxe v perspektivním oboru vzdělávání

- benefity: jazykové i profesní kurzy v hodnotě 40.000 Kč ročně zdarma, služební mobilní telefon, který lze využívat pro soukromé účely, sick day, stravenky

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií a motivační dopis na náš email kariera@tutor.cz, do předmětu uveďte "Director of Studies".

Odesláním své žádosti, v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti EDUA Group s.r.o., U půjčovny 2, 110 00 Praha 1 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na dobu 1 kalendářního roku od zaslání.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Decor_right
Iko_up