Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left

Junior HR Manager

Zajímáte se o oblast personalistiky?

Baví Vás komunikovat s lidmi?

Chcete pracovat na interním HR oddělení v jedné z největších vzdělávacích společností v ČR?

Pak hledáme právě Vás na pozici Junior HR manažera/-ky pro společnosti Tutor a Caleledonian School, které jsou součástí skupiny EDUA Group - největší vzdělávací skupiny v ČR.

Náplň práce:

- odpovědnost za získávání interních zaměstnanců
     o inzerce interních pozic, preselekce uchazečů
     o komunikace s uchazeči
     o výběr zaměstnanců - vedení AC a osobních pohovorů
- zajišťování nástupu zaměstnanců
     o zajišťování podkladů k nástupu (lékařské prohlídky, školení BOZP a PO, úvodní školení zaměstnanců)
     o starost o pracovně-právní agedu - vystavování pracovních smluv a jejich zpracování
     o spolupráce s IT odd. – správa firemních účtů zaměstnanců apod.
- mzdová agenda (zpracovávání mzdových podkladů)
- vedení HR Assistant zajišťujícího HR procesy pro přípravné kurzy na vysoké školy a státní maturity
- komunikace s ostatními odděleními společnosti
- komunikace s dodavateli

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání
- zkušenost s výběrem zaměstnanců výhodou
- otevřená komunikativní osobnost
- analytické myšlení, cit pro čísla
- dobrá orientace v MS Office (zejm. Excel, Outlook)
- nástup – ihned

Nabízíme:

- zázemí prosperující společnost
- profesní rozvoj a získání zkušeností v prestižním oboru
- firemní benefity (mobilní telefon, notebook, další vzdělávání, sick day, flexibilní pracovní doba)
- zajímavou práci v příjemném kolektivu
- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

Pokud Vás tato pozice zaujala, budeme rádi za Vaši reakci. Pozor, podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu s fotografií i motivačního dopisu! Všechny dokumenty zasílejte na email kariera@tutor.cz, do předmětu zprávy uveďte Junior HR Manager.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem hledání zaměstnání a zařazením do interní databáze. V případě, že bude otevřena pozice odpovídající Vašemu profesionálnímu profilu, dovolíme si Vás ohledně nové pozice kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci!

Decor_right
Iko_up