Zákaznická linka

+420 210 084 210
Po-Čt: 9:00-18:00, Pá: 9:00-17:00

Vyberte si

Jazykovka

Víme, jak ze začátečníka udělat pokročilého a jak vás rozmluvit. Až 98% spokojenost prvních 100 000 studentů a úspěšně absolvované zkoušky jsou důkazem, že naše výukové metody fungují. Soustředíme se na výuku šesti nejvýznamnějších jazyků.

Přípravky

Na 97 % vás dostaneme na vysokou. Na skoro 100 % díky nám složíte maturitu a 89 % studentů se díky nám dostane na střední školu. Taková je totiž úspěšnost uchazečů po absolvování našich kurzů. Spolu to zvládneme.

Pomaturitko

Nezpomalujte, zrychlete! Pomaturitní studium jazyků vám dá status studenta a rozšíříte možnosti dalšího rozvoje. Pomůžeme vám uspět u pohovoru na vysněnou práci, mít v ruce potřebný certifikát nebo se dostat na stáž. Spolu to zvládneme.

e-Learning

S námi studujete 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Kromě lekcí dostanete k angličtině a němčině aplikace zdarma, zvýšíte si tak šance na úspěch. U přípravek na vysoké školy zas můžete průběžně testovat svoje znalosti na stránkách koorzy.cz.

Aktuálně

Více aktualit

Valentýn v Tutoru

Přijďte 14. února od 17 hodin k nám do Tutoru a vyzkoušejte si speed dating s rodilými mluvčími. Během 90 minut si vyzkoušíte, jak jste pohotoví i to, zda rozumíte různým přízvukům rodilých mluvčí. Více informací zde.

Ebook zdarma

Dotůjte svým předsevzetím s pomocí našeho nového ebooku, který si můžete zdarma stáhnout zde.
Lucie Štěrbová /

10 pravd, polopravd a mýtů o jednotných přijímačkách na střední školy

Loňský start jednotných přijímaček na střední školy pořádně zamotal hlavu učitelům, rodičům i samotným žákům. Zjistit úplné a ověřené informace byla bojovka, za kterou by se nestyděli ani kovaní skauti. Proto jsme pro vás posbírali časté omyly, mýty, polopravdy. A tady jsou i s odpověďmi!
Lucie Štěrbová /

Metoda GTD: Udělejte si v kalendáři i v životě pořádek

Co uděláte, když sám sebe považujete za nejlínějšího člověka na světě? Přeci vymyslíte systém pro zlepšení osobní produktivity. Tak jako David Allen. Ten v roce 2001 přišel se systémem GTD – Getting Things Done – a rázem se stal světovou celebritou. Upřímně, metoda GTD je „na první dobrou“ skvělá, ale seznam pravidel, úkolů a návyků je tak komplexní, že může působit… kontraproduktivně. Nic vám ale nebrání si ji upravit podle svého.

Co říkají naši klienti