Zákaznická linka

+420 210 084 210
Po-Čt: 9:00-18:00, Pá: 9:00-17:00

Vyberte si

Jazykovka

Víme, jak ze začátečníka udělat pokročilého a jak vás rozmluvit. Až 98% spokojenost prvních 100 000 studentů a úspěšně absolvované zkoušky jsou důkazem, že naše výukové metody fungují. Soustředíme se na výuku šesti nejvýznamnějších jazyků.

Přípravky

Na 97 % vás dostaneme na vysokou. Na skoro 100 % díky nám složíte maturitu a 89 % studentů se díky nám dostane na střední školu. Taková je totiž úspěšnost uchazečů po absolvování našich kurzů. Spolu to zvládneme.

Pomaturitko

Nezpomalujte, zrychlete! Pomaturitní studium jazyků vám dá status studenta a rozšíříte možnosti dalšího rozvoje. Pomůžeme vám uspět u pohovoru na vysněnou práci, mít v ruce potřebný certifikát nebo se dostat na stáž. Spolu to zvládneme.

e-Learning

S námi studujete 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Kromě lekcí dostanete k angličtině a němčině aplikace zdarma, zvýšíte si tak šance na úspěch. U přípravek na vysoké školy zas můžete průběžně testovat svoje znalosti na stránkách koorzy.cz.

Aktuálně

Více aktualit

Den otevřených dveří – Pomaturitko

Přijďte poznat lektory, podívat se na naše učebny a získejte přehled o všech výhodách pomaturitního studia u Tutoru.

Nové recenze studentů

Podívejte se na nové recenze naši přípravných kurzů na státní maturitu! https://www.tutor.cz/priprava-k-maturite/ Věty typu: „Kurz mne efektivně připravil na opravnou maturitní zkoušku z českého jazyka.“ – Albert Patera, jsou důvod, proč v naší práci pokračujeme!
Lucie Štěrbová /

Myšlenkové mapy: Skvělý pomocník pro brainstorming, tvorbu poznámek i učení

Zlepšují paměť, zvyšují produktivitu, usnadňují učení a především staví na hlavu to, jak jsme doposud zaznamenávali naše poznámky, nápady, výpisky. Seznamte se, myšlenkové mapy! Jsou barevné, plné obrázků a pracovali s nimi takoví velikáni jako Albert Einstein nebo Leonardo da Vinci. A začít je používat můžete i vy. Pomůžeme vám s prvními krůčky.
Martina Vlčková /

Biohacking – Kam až povede kyborgizace společnosti?

Stále víc lidí měří svoje běžecké výkony či tělesné funkce pomocí různých aplikací. Tim Cannon, softwarový vývojář a podnikatel z Pittsburghu, zmíněný trend posunul na novou úroveň. Nadšený příznivec „biohackingu“, hnutí směřujícího ke splynutí lidí a strojů, si nechal na podzim roku 2013 do předloktí vpravit čip. Zařízení měřilo jeho tělesnou teplotu a následně mu posílalo zjištěné údaje na chytrý telefon. „Věcička“ o velikosti kreditní karty s názvem Circadia se nabíjela bezdrátově indukcí a komunikovala se svým nositelem pomocí optických signálů – přes LED diody implantované pod kůží.

Co říkají naši klienti