To nejlepší z našeho blogu

Jana Pácalová /

Video seriál – Chystáme se do školy – díl čtvrtý

Ať máte doma budoucího prvňáčka, primána nebo studenta prvního ročníku střední školy, naše vzdělávací expertka Jana Pácalová vám poradí, jak vše zvládnout, aby byla celá rodina v pohodě. Sledujte čtvrtý díl seriálu na téma nástup na střední školu.
Jana Pácalová /

Video seriál – Chystáme se do školy – díl třetí

Ať máte doma budoucího prvňáčka, primána nebo studenta prvního ročníku střední školy, naše vzdělávací expertka Jana Pácalová vám poradí, jak vše zvládnout, aby byla celá rodina v pohodě. Sledujte třetí díl seriálu na téma výběr správné školní aktovky.
Jana Pácalová /

Jak zvládnout nástup dítěte do prvního ročníku střední školy

Nastupuje vaše dítě v září z deváté třídy na střední školu? Je to stejně důležitý krok, jako když kdysi šlo do první třídy, a i rodiče by k tomu měli přistupovat stejně zodpovědně. 

Jana Pácalová /

Video seriál – Chystáme se do školy – díl druhý

Ať máte doma budoucího prvňáčka, primána nebo studenta prvního ročníku střední školy, naše vzdělávací expertka Jana Pácalová vám poradí, jak vše zvládnout, aby byla celá rodina v pohodě. Sledujte druhý díl seriálu s titulem "Jak děti motivovat a co raději neříkat"
Jana Pácalová /

Jak zvládnout nástup dítěte do první třídy

Nastupuje vaše dítě v září do školy a bude to pro něj premiéra? Pak vás čeká velmi důležité období, které vám pomůže několika radami zvládnout dlouholetá pedagožka a hlavní metodička naší vzdělávací společnosti Tutor Jana Pácalová. 

Jana Pácalová /

Video seriál – Chystáme se do školy – díl první

Ať máte doma budoucího prvňáčka, primána nebo studenta prvního ročníku střední školy, naše vzdělávací expertka Jana Pácalová vám poradí, jak vše zvládnout, aby byla celá rodina v pohodě. Sledujte první díl seriálu.
Jana Pácalová /

Jak zvládnout nástup dítěte do primy

Nastupuje vaše dítě v září do primy na osmileté gymnázium? Je to stejně důležitý krok, jako když kdysi šlo do první třídy, a i rodiče by k tomu měli přistupovat stejně zodpovědně. 

Jak dál po neúspěšných přijímačkách na vysokou školu?

Přišlo vám nepříjemné oznámení od děkana o nepřijetí na vysokou školu? Přemýšlíte, jak co nejlépe využít následující rok do dalších přijímacích zkoušek? Možností je spoustu. Přinášíme vám několik rad, jak na to.

Rozhovor s Irenou Meisnerovou – finalistkou Ředitele roku

Sice vystudovala chemii, ale vždy chtěla učit. Začínala na gymnáziu, nakonec vyhrála konkurs a stala se ředitelkou ZŠ Cimburkova na Praze 3.

Rozhovor s Jitkou Širůčkovou – finalistkou Ředitele roku

Klidná síla. Takové označení se hodí na ředitelku malotřídní ZŠ a MŠ Stará Červená Voda, jednu z finalistek naší ankety Ředitel roku.