Co očekávat od kurzu – nultý ročník

KDY A KDE KURZY PROBÍHAJÍ

Kurzy se konají každý den od pondělí do čtvrtka, v dopoledních, nebo odpoledních hodinách. Konec kurzu je plánován před termínem přijímacích zkoušek.

Nulté ročníky pořádáme ve čtyřech městech České republiky a navštěvují je studenti z mnoha regionů – více informací o konkrétních lokalitách naleznete v katalogu kurzů

Pokud jste si nevybrali z našich prezenčních kurzů, podívejte se na naši nabídku přípravných online kurzů, které můžete studovat v pohodlí domova.

NA ZAČÁTKU KURZU

Pro přijetí do přípravných kurzů není třeba absolvovat žádné vstupní testování; jsme otevřeni každému zájemci o daný obor. Před první hodinou si napíšete vstupní test (ten obdržíte v elektronické podobě emailem), který s vámi potom lektor na prvním setkání rozebere. Vy i on zjistíte, jaké znalosti si z dosavadního studia přinášíte, na čem můžete stavět a na čem je třeba nejvíce zapracovat.

V PRŮBĚHU KURZU

V průběhu kurzu vždy předem víte, které okruhy se budou na kterém setkání probírat. V případě nenadálých událostí, jako je například nemoc lektora, vždy zajistíme příslušné suplování.

Harmonogram kurzů počítá s tím, že veškerá potřebná látka bude probrána do termínu přijímacích zkoušek.

V kurzech k přijímacím zkouškám např. na lékařské fakulty či práva/humanitní obory se většinou vystřídají dva nebo tři lektoři, a to v závislosti na konkrétním oboru a délce kurzu. Chceme si být jisti, že vám pro každou oblast znalostí poskytneme vždy toho nejlepšího lektora a zkušeného odborníka.

NA KONCI KURZU

Na konci kurzu budete mít možnost absolvovat „přijímačky nanečisto“ formou písemného testu. Jedná se o naše vlastní testy vytvářené a aktualizované v průběhu let tak, aby co nejlépe simulovaly skutečné přijímací řízení. Každý student, který závěrečný test zvládne alespoň na 70 procent, dostane na vyžádání od Tutoru certifikát o úspěšném absolvování přípravného kurzu, jímž může například přijímací komisi dokázat svůj zájem o příslušný obor!

PO SKONČENÍ KURZU

Co vás čeká po absolvování kurzu od Tutoru, už záleží na vás samotných. My víme jen to, že až 96 procent našich absolventů zahájí studium na konkrétní vysoké škole, na kterou se chtěli dostat.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací