Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left

Financování - ESF

Financování vzdělávacích projektů

Společnost Tutor Vám v současné době nabízí nejen pestrou paletu vzdělávacích produktů, ale také způsob, jak vzdělávání ve Vaší společnosti financovat.Víte, že pro financování svých vzdělávacích projektů můžete využít strukturální fondy Evropské unie?Evropský sociální fond (ESF) je institut EU, který podporuje zvýšení investic do vzdělávání. Díky tomu může i Vaše firma podpořit rozvoj toho nejcennějšího, co má – lidského kapitálu.

Tutor ve spolupráci se svými partnery zprostředkovává možnost získání dotací z ESF. Díky svým zkušenostem jsme schopni Vám pomoci vypracovat žádost i projekt po formální a obsahové stránce tak, aby zcela vyhovoval všem požadovaným kritériím.

  • máme přehled o možnostech Evropského sociálního fondu, dotacích a finanční podpoře
  • pomůžeme Vám s vypracováním a podáním žádosti
  • budeme s Vámi spolupracovat na zpracování vzdělávacího projektu


Věříme, že společně dokážeme zvýšit konkurenceschopnost Vaší společnosti a rozvinout potenciál Vašich zaměstnanců.

Nabízíme spolupráci v operačních programech OPPA (Operační program: Praha – Adaptabilita), OPLZZ (Operační program Lidské zdroje a zaměstnanost) a v konkrétních výzvách, např. "Vzdělávejte se!", "Školení je šance" apod.


Uvažujete o financování prostřednictvím fondů EU? Pomůžeme vám!Pro více informací pište na zakazka@tutor.cz nebo volejte 210 084 210.


 


 

Decor_right
Iko_up