Individuálnívýuka jazyků

Rádi byste si sami vybrali kdy a kde budete studovat? Chcete probírat konkrétní témata nebo příklady? Necítíte se komfortně ve skupině ostatních studentů? A nebo jste nenašli v naší nabídce ideální kurz? Pak právě vám doporučujeme vzdělávat se individuálně s naší sesterskou společností Jipka! Rádi vám připravíme výuku na míru.

Mezi nejžádanější jazyky patří angličtina, němčina, francouzština, španělština a italština, nicméně zajišťujeme i dalších 48 jazyků ve všech úrovních i zaměřeních.

Nechcete studovat sami? I zde vám v rámci individuální výuky vyjdeme vstříc. Studujte se svým kamarádem či kolegou a to bez navýšení ceny.

S individuálním kurzem můžete začít kdykoli chcete, napište nám vaše konkrétní požadavky a my vám vybereme lektora na míru tak, aby byla výuka co nejefektivnější.

Také si můžete zvolit zda bude výuka probíhat v domácím prostředí, kavárně či kanceláři. V případě zájmů můžete zdarma využít prostory naši jazykové školy.

Proč individuální výuka v naší sesterské jazykovce Jipka?

  • Profesionální lektoři
  • Možnost volby mezi českým a zahraničním lektorem
  • Zahájení výuky kdykoliv během roku
  • Termíny a intenzita výuky jsou zcela na vás, výuka může probíhat každý týden v jiný čas
  • Využití učeben v Praze bez příplatku
  • Přizpůsobení tempa výuky konkrétním požadavkům
  • Možnost speciálního zaměření kurzu (obchodní jazyk, příprava k mezinárodním zkouškám, a podobně)
  • Množstevní slevy

Objednávkový formulář individuální výuky 

Ceník individuální výuky

S poptávkou po individuálních kurzech v dalších městech se prosím obraťte na naše zákaznické centrum.

V případě zájmu o sestavení nabídky individuální výuky nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailové adresy info@tutor.cz nebo telefonního čísla +420 210 084 210.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.