Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left
Filter_head_icon

Vyberte si jazykový kurzNenalezeno

Nebyl nalezen žádný kurz odpovídající vašemu zadání. Prosíme, zadejte méně kritérií hledání nebo do kolonky níže vyplňte svou emailovou adresu a my vás budeme kontaktovat, až vámi požadovaný kurz zařadíme do naší nabídky.

Především pro své hluboké kořeny a spirituální rozměr je hebrejština dodnes vyhledávaným jazykem. Ovšem výuka hebrejštiny není nijak masovou záležitostí a účastní se jí pouze ti, kdo mají o jazyk skutečný a hluboký zájem. Přidejte se za pomoci jazykové školy Tutor k této skupině a poznejte nejen tajemství hebrejského jazyka, ale i jeho kultury a duchovního rozměru.

Jazykové kurzy hebrejštiny v jazykové škole Tutor jsou přizpůsobeny potřebám každého našeho klienta. Kurzy hebrejského jazyka pořádáme v různých úrovních. Přihlásit se tak mohou začátečníci i mírně pokročilí studenti. Navíc naše kurzy probíhají již na devíti výukových místech v Praze a Brně. Samozřejmostí jazykové školy Tutor je nabídnout svým zákazníkům a studentům jen ty nejlepší služby. Proto každý semestr vypisujeme rozsáhlou škálu kurzů, abyste si mohli pohodlně vybrat nejen délku, intenzitu, pokročilost, ale i typ kurzu. Kompletně dle vašich představ.

Decor_right
Iko_up