Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left
Filter_head_icon

Vyberte si jazykový kurzNenalezeno

Nebyl nalezen žádný kurz odpovídající vašemu zadání. Prosíme, zadejte méně kritérií hledání nebo do kolonky níže vyplňte svou emailovou adresu a my vás budeme kontaktovat, až vámi požadovaný kurz zařadíme do naší nabídky.

Arabština je zajímavý jazyk, jímž mluví přibližně 250 milionů lidí. Arabský jazyk má zároveň významnou filozofickou a politickou tradici, která jistě může zpestřit učení se tohoto náročného jazyka. Ovládnutí arabštiny je tedy velkou výzvou a jazyková škola Tutor vám nabízí cestu k jejímu úspěšnému zvládnutí.

Jazykové kurzy arabštiny v jazykové škole Tutor jsou přizpůsobeny potřebám každého našeho klienta. Kurzy arabského jazyka pořádáme v různých úrovních. Přihlásit se tak mohou začátečníci i mírně pokročilí studenti. Navíc naše kurzy probíhají již na devíti výukových místech v Praze a Brně. Samozřejmostí jazykové školy Tutor je nabídnout svým zákazníkům a studentům jen ty nejlepší služby. Proto každý semestr vypisujeme rozsáhlou škálu kurzů, abyste si mohli pohodlně vybrat nejen délku, intenzitu, pokročilost, ale i typ kurzu. Vše dle vašich představ.

Decor_right
Iko_up