Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left
Filter_head_icon

Vyberte si jazykový kurzNenalezeno

Nebyl nalezen žádný kurz odpovídající vašemu zadání. Prosíme, zadejte méně kritérií hledání nebo do kolonky níže vyplňte svou emailovou adresu a my vás budeme kontaktovat, až vámi požadovaný kurz zařadíme do naší nabídky.

Portugalština patří mezi románské jazyky, tak jako francouzština, španělština či italština. S kurzy jazykové školy Tutor si základy portugalštiny hravě a rychle osvojíte.  S portugalštinou se navíc ve světě opravdu neztratíte, domluvíte se s ní nejen v Portugalsku, ale i v Brazílii, Angole a dalších zemích. Mateřským jazykem je totiž pro celých 185 milionů mluvčích. Objevte krásy portugalského jazyka, jehož kultura má tolik, co nabídnout. Učte se portugalsky v jazykových kurzech     od Tutoru.

Jazykové kurzy portugalštiny v jazykové škole Tutor jsou přizpůsobeny potřebám každého našeho klienta. Kurzy portugalského jazyka pořádáme v různých úrovních. Přihlásit se tak mohou nejen začátečníci, ale už i středně pokročilí studenti portugalštiny. Navíc naše kurzy probíhají již na devíti výukových místech v Praze a také v Brně. Samozřejmostí jazykové školy Tutor je nabídnout svým zákazníkům a studentům jen ty nejlepší služby. Proto každý semestr vypisujeme rozsáhlou škálu kurzů, abyste si mohli pohodlně vybrat nejen délku, intenzitu, pokročilost, ale i typ kurzu. Vše dle vašich představ.

 

 

Decor_right
Iko_up