Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left
Filter_head_icon

Vyberte si jazykový kurzNenalezeno

Nebyl nalezen žádný kurz odpovídající vašemu zadání. Prosíme, zadejte méně kritérií hledání nebo do kolonky níže vyplňte svou emailovou adresu a my vás budeme kontaktovat, až vámi požadovaný kurz zařadíme do naší nabídky.

Švédština se řadí mezi germánské jazyky, a můžeme v ní tak nalézt řadu společných znaků s němčinou a angličtinou. Švédština je úředním jazykem nejen ve Švédsku, ale zároveň je i administrativním jazykem Evropské unie. Nebojte se švédštiny ani jiných severských jazyků – s jazykovými kurzy od Tutoru je zvládnete s úsměvem!

Jazykové kurzy švédštiny v jazykové škole Tutor jsou přizpůsobeny potřebám každého našeho klienta. Kurzy švédského jazyka pořádáme v různých úrovních. Přihlásit se tak mohou začátečníci, mírně i středně pokročilí studenti. Navíc naše kurzy probíhají již na devíti výukových místech v Praze a Brně. Samozřejmostí jazykové školy Tutor je nabídnout svým zákazníkům a studentům jen ty nejlepší služby. Proto každý semestr vypisujeme rozsáhlou škálu kurzů, abyste si mohli pohodlně vybrat nejen délku, intenzitu, pokročilost, ale i typ kurzu. Vše dle vašich představ.

Decor_right
Iko_up