Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left
Filter_head_icon

Vyberte si jazykový kurzNenalezeno

Nebyl nalezen žádný kurz odpovídající vašemu zadání. Prosíme, zadejte méně kritérií hledání nebo do kolonky níže vyplňte svou emailovou adresu a my vás budeme kontaktovat, až vámi požadovaný kurz zařadíme do naší nabídky.

Korejština je jazyk, kterým se domluvíte v Severní a Jižní Korei. Korejský jazyk láká exotikou i odlišnou kulturou této země. Zajímavostí u korejského jazyka je bohatý systém zdvořilostí. Vydejte se proto s jazykovou školou Tutor a našimi jazykovými kurzy korejštiny na zajímavou cestu po orientálním světě.

Jazykové kurzy italštiny v jazykové škole Tutor jsou přizpůsobeny potřebám každého našeho klienta. Kurzy italského jazyka pořádáme v různých úrovních. Přihlásit se tak mohou začátečníci, mírně i středně pokročilí studenti. Navíc naše kurzy probíhají již na osmi výukových místech v Praze a také v Brně. Samozřejmostí jazykové školy Tutor je nabídnout svým zákazníkům a studentům jen ty nejlepší služby. Proto každý semestr vypisujeme rozsáhlou škálu kurzů, abyste si mohli pohodlně vybrat nejen délku, intenzitu, pokročilost, ale i typ kurzu. Vše dle vašich představ.

Decor_right
Iko_up