Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left
Filter_head_icon

Vyberte si jazykový kurzNenalezeno

Nebyl nalezen žádný kurz odpovídající vašemu zadání. Prosíme, zadejte méně kritérií hledání nebo do kolonky níže vyplňte svou emailovou adresu a my vás budeme kontaktovat, až vámi požadovaný kurz zařadíme do naší nabídky.

Finština se řadí mezi ugrofinské jazyky. Jedná se o zcela jinou jazykovou rodinu, než kam řadíme ostatní evropské jazyky. Studium ugrofinských jazyků je proto velmi náročné, ale jazykové kurzy společnosti Tutor jsou tou správnou cestou, jak si tento zajímavý finský jazyk podmanit.

Jazykové kurzy finštiny v jazykové škole Tutor jsou přizpůsobeny potřebám každého našeho klienta. Kurzy finského jazyka pořádáme          v různých úrovních. Přihlásit se tak mohou začátečníci i mírně pokročilí studenti. Navíc naše kurzy probíhají již na devíti výukových místech     v Praze a Brně. Samozřejmostí jazykové školy Tutor je nabídnout svým zákazníkům a studentům jen ty nejlepší služby. Proto každý semestr vypisujeme rozsáhlou škálu kurzů, abyste si mohli pohodlně vybrat nejen délku, intenzitu, pokročilost, ale i typ kurzu. Vše dle vašich představ.

Decor_right
Iko_up