Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left
Filter_head_icon

Vyberte si jazykový kurzNenalezeno

Nebyl nalezen žádný kurz odpovídající vašemu zadání. Prosíme, zadejte méně kritérií hledání nebo do kolonky níže vyplňte svou emailovou adresu a my vás budeme kontaktovat, až vámi požadovaný kurz zařadíme do naší nabídky.

Němčina je druhým nejoblíbenějším jazykem studovaným v ČR a v rámci Evropské unie je také nejpoužívanějším mateřským jazykem. Německý jazyk se v dnešní době opět dostává do popředí a jazyková škola Tutor Vám proto přináší širokou nabídku kurzů německého jazyka.

Německý jazyk u nás můžete studovat na několika úrovních - nabízíme kurzy němčiny pro začátečníky, falešné začátečníky, mírně pokročilé i pro pokročilé studenty. Navíc naše kurzy probíhají již na devíti výukových místech v Praze a Brně.

Nabídka jazykových kurzů němčiny v jazykové škole Tutor je skutečně pestrá. Můžete si vybrat od semestrálních či letních kurzů, až po kurzy intenzivní či víkendové. Zároveň si můžete zvolit mezi studiem obecné němčiny nebo kurzem německé konverzace. V neposlední řadě vás již několik let úspěšně připravujeme ke složení některého z mezinárodních německých jazykových certifikátů (Zertifikat Deutsch). Rozhodnutí o typu i formě kurzu je tedy pouze na vás. My pak zařídíme úspěšnou a zábavnou výuku jazyka.

Decor_right
Iko_up