Kdo učí v přípravných kurzech

Chcete se dozvědět více o našich kurzech a lektorech, kteří je vedou? Jak s lektory pracujeme? Nahlédněte do našeho článku a dozvíte se více.

Lektorský tým

V Tutoru sázíme na profesionalitu a zkušenost, zároveň ale víme, že nejvíce vás naučí takový lektor, který je svým studentům sympatický a dokáže se jim přizpůsobit. Proto v našich kurzech učí většinou jak zkušení lektoři (učitelé SŠ, VŠ), tak mladší lektoři, kteří jsou sami absolventy nebo studenty posledního ročníku právě toho oboru, který chcete studovat i vy. Vědí přesně, co přijímací zkoušky obnáší a jaké požadavky kladou na studenta, a své zkušenosti vám poutavou formou dokážou předat.

Lektoři, kteří učí v kurzech, jež připravují na jednotné přijímací zkoušky či státní maturitu, znají katalogy požadavků k jednotlivým zkouškám a mnohdy jsou i sami zadavateli, zkoušejícími, či ratery při opravování didaktických testů.

Práce s lektory

Každý z našich lektorů a lektorek prošel výběrovým řízením, v němž jsme testovali nejen jejich odborné znalosti, ale také lektorské dovednosti a předpoklady pro práci s mladými lidmi. Vzájemnou výměnu pedagogických zkušeností a metodických tipů navíc lektorům zprostředkováváme na pravidelných seminářích, workshopech, ale i neformálních setkáních, které v Tutoru pro lektory pořádáme.

Kromě toho pravidelně ověřujeme vaši spokojenost s výukou prostřednictvím dotazníkového šetření a průběžně od vás sbíráme podněty. Lektory navíc v hodinách observujeme a poskytujeme jim zpětnou vazbu ohledně jejich výkonu. Proto vám můžeme garantovat, že naši lektoři vás vše skutečně naučí!

  • 98 % našich studentů je spokojených se svým lektorem.
  • Podle vyjádření 96 % našich studentů předávají lektoři znalosti zajímavou a poutavou formou.
  • 99 % studentů potvrzuje, že lektoři jsou na výuku vždy řádně připraveni a chodí do výuky včas

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.