Kdo učí v pomaturitních kurzech

Chcete se dozvědět více o našich kurzech a lektorech, kteří je vedou? Jak s lektory pracujeme? Nahlédněte do našeho článku a dozvíte se více.

Lektorský tým

V Tutoru sázíme na profesionalitu a zkušenost, zároveň ale víme, že nejvíce vás naučí takový lektor, který je svým studentům sympatický a dokáže se jim přizpůsobit. Všichni vyučující v kurzech pomaturitního studia jazyků musí mít kvalifikaci dle požadavků Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. To znamená, že čeští lektoři absolvovali pedagogické studium příslušného jazyka, který vyučují. Zahraniční lektoři pak jsou absolventy minimálně bakalářského stupně vysokoškolského studia. 

Práce s lektory

Každý z našich lektorů a lektorek prošel výběrovým řízením, v němž jsme testovali nejen jejich odborné znalosti, ale také lektorské dovednosti a předpoklady pro práci s mladými lidmi. Vzájemnou výměnu pedagogických zkušeností a metodických tipů navíc lektorům zprostředkováváme na pravidelných seminářích, workshopech, ale i neformálních setkáních, které v Tutoru pro lektory pořádáme.

Kromě toho pravidelně ověřujeme vaši spokojenost s výukou prostřednictvím dotazníkového šetření a průběžně od vás sbíráme podněty. Lektory navíc v hodinách observujeme a poskytujeme jim zpětnou vazbu ohledně jejich výkonu. Proto vám můžeme garantovat, že naši lektoři vás vše skutečně naučí!

  • 98 % našich studentů je spokojených se svým lektorem.
  • Podle vyjádření 96 % našich studentů předávají lektoři znalosti zajímavou a poutavou formou.
  • 99 % studentů potvrzuje, že lektoři jsou na výuku vždy řádně připraveni a chodí do výuky včas