Který kurz si vybrat

Obory studia

Na rozdíl od jiných vzdělávacích agentur má Tutor dostatečné zázemí a zkušenosti na to, aby vás dobře připravil na kterýkoli obor studia – v naší nabídce jich najdete 42, od Andragogiky po Žurnalistiku. To je velkým přínosem především v kurzech, které zahrnují látku z více oblastí. V kurzu psychologie se tak například setkáte i s odborníkem z lékařské či přírodovědecké fakulty, který vám vyloží okruh biologie. V kurzech ZSV zase právnické okruhy pokryje vystudovaný právník a oblast ekonomie ekonom.

Pokud navíc vy sami zatím nejste rozhodnuti pro jediné zaměření studia a chcete skládat přijímačky na více oborů, můžete si u nás vybrat „balíček“ kurzů za výhodnější cenu bez nutnosti poohlížet se jinde – studenti často kombinují například kurzy žurnalistiky a češtiny, psychologie a andragogiky nebo ZSV a některého humanitního oboru. Konkrétní kurz si snadno najdete v našem katalogu, a to jak podle konkrétní vysoké školy, tak podle přesného zaměření zkoušky.

Kdy a kde kurzy probíhají

Kurzy se konají především o víkendech (nejčastěji v sobotu 1× za 14 dní), v Praze a v Brně též ve všední dny odpoledne (1× za týden). V žádném případě se vám tak nebudou krýt s vaší středoškolskou výukou. Délka kurzů se liší, a to od celoročních po krátké intenzivní kurzy. Po celý rok tak pro vás vždy máme vhodné kurzy v nabídce. Konec kurzu je vždy plánován před termínem přijímacích zkoušek, a pokud je to možné, pak i před konáním celostátních termínů maturit.

Přípravné kurzy pořádáme v deseti městech České republiky a navštěvují je studenti z mnoha regionů – více informací o konkrétních lokalitách naleznete v katalogu kurzů.