Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left

Lektoři

Zajímá vás, kdo v našem pomaturitku studiu učí?

 

Pomaturitní studium jazyků

Všichni naši čeští lektoři jazyků mají vysokoškolské vzdělání pedagogického zaměření a všichni rodilí mluvčí jsou držiteli lektorského certifikátu TEFL. To nám ale nestačí. Každý z našich lektorů ročně absolvuje několik workshopů pořádaných našimi metodiky a zkušenějšími lektory, na nichž se zdokonalují ve výukových metodách. Navzájem si předávají zkušenosti jak nejlépe učit např. gramatiku nebo poslech a získávají inspiraci, jak své hodiny udělat ještě zábavnější a přínosnější pro studenty.

Lektory do pomaturitních kurzů navíc vybíráme tak, aby si „sedli“ se svými studenty, tedy mladými lidmi, kteří očekávají od výuky nejenom efektivitu, ale také zábavu. Každý z lektorů má dostatečnou zkušenost s výukou, ale také smysl pro humor, nepřeberné množství nápadů na zajímavé výukové aktivity a především chuť vás cizí jazyk naučit!

V průběhu školního roku budete mít přiděleného českého třídního lektora a v hodinách konverzace se budete setkávat také s rodilým mluvčím. Díky tomu vytěžíte z tohoto ročního kurzu maximum!

 

Pomaturitní příprava na přijímací zkoušky a Nultý ročník

Lektoři v pomaturitním studiu psychologie, práva, lékařských fakult, ekonomie a žurnalistiky jsou především odborníky ve svém oboru. Jedná se tedy o lidi, kteří vaši vysněnou vysokou školu již absolvovali a nyní navazují postgraduálním studiem, nebo se danému oboru věnují profesně. Mohou vám tak dát konkrétní tipy, jak přijímací zkoušky úspěšně zvládnout a jak se např. formou samostudia v oboru dále rozvíjet.

Zároveň však u lektorů prověřujeme i jejich pedagogické dovednosti a dále je vzděláváme formou interních workshopů. Každý z našich lektorů zná potřeby cílové skupiny, tedy vás, a ví, jak látku podat natolik poutavě, abyste ji co nejlépe pochopili. Jelikož se jedná o intenzivní kurzy, snaží se lektoři udržet vaši pozornost střídáním aktivit a zařazováním praktických projektů či názorných ukázek (exkurze apod.).

Každý z vyučovaných oborů má u nás navíc svého garanta, který sleduje změny v příjímacích řízeních na jednotlivé fakulty, takže obsah našich kurzů je vždy plně aktuální a odpovídající požadavkům vysokých škol.

Decor_right
Iko_up