Nultý ročník se statusem studenta

Zvolte si kombinaci přípravy na vysokou školu a studia jazyků a uchovejte si status studenta!

Pokud k nám nastoupíte ve stejném roce, ve kterém jste úspěšně složili maturitu, zůstává vám status studenta a všechny výhody s ním spojené (rodinné přídavky, slevy na daních, slevy na dopravu, státem placené sociální a zdravotní pojištění...).

Maturita za vámi, co s rokem před vámi? Máme plán, pokud vy máte sny. Opřete se pořádně do jazyka, připravte se na přijímačky na vysokou. Do roka budete jedním z 87 % našich studentů, kdo bude držet papír o přijetí v rukou. Spolu to zvládneme.

Připravili jsme pro vás balíčky, které vás vystřelí do předních pozic kosmickou rychlostí. Využijte výhodné kombinace dvou pomaturitních programů. Za deset měsíců studia dokážete složit vybranou mezinárodní zkoušku z jazyka a uspět u přijímaček na VŠ. To vše se statusem studenta (pokud nastoupíte ve stejném roce, ve kterém jste úspěšně složili maturitu), možností rozložení platby a dalšími výhodami!

Nultý ročník (nejintenzivnější příprava na VŠ) + Pomaturitní studium jazyků

V malých skupinách se budete intenzivně připravovat na vybranou VŠ. U přijímaček budete perfektně připraveni a nic vás nepřekvapí.
Pracovní sešity u pomaturitní přípravy na VŠ zdarma.
Zlepšíte se v jazyce tak, jak budete potřebovat – ať už pro přijímačky nebo abyste jeli na festival pro změnu do Glastonbury.

Výuka probíhá v dopoledních a odpoledních blocích, celkem 36 vyučovacích hodin týdně.
Studium jazyků se koná od pondělí do pátku, od září do června; příprava na VŠ pak od září do května, od pondělí do čtvrtka.

Praha Cena do 30. 6. Cena od 1. 7.
Pomaturitní studium jazyků + Pomaturitní příprava na VŠ 46 999 Kč 52 999 Kč
Brno, Hradec Králové Cena do 30. 6. Cena od 1. 7.
Pomaturitní studium jazyků + Pomaturitní příprava na VŠ 39 999 Kč 45 999 Kč
Plzeň Cena do 30. 6. Cena od 1. 7.
Pomaturitní studium jazyků + Pomaturitní příprava na VŠ 39 900 Kč 43 999 Kč

Pokud si přejete více informací nebo balíček rovnou objednat, kontaktujte naše zákaznické centrum na tozvladneme@tutor.cz nebo na 210 084 210.