Nultý ročník – lékařské fakulty

27. 9. 2021 - 13. 4. 2022, Po, Út, St a Čt 09:00 - 12:15
4x týdně (jedno setkání trvá 4×45 minut, celkem 400 lekcí)
Praha 8 - Karlín - Karlínské náměstí 8 Praha 8
Kód termínu: 2021-NR1LF1K
Původní cena: 29 999 Kč
Objednat za 29 999 Kč
Další termíny nejsou k dispozici

O jaký typ kurzu se jedná?

Nultý ročník je intenzivní roční příprava na přijímačky na lékařské fakulty, ale dobře připraví i zájemce o veterinu, farmacii, případně další zdravotnické obory.

Výuka je vedena vysokoškolským způsobem a její obsah je pravidelně aktualizován podle toho, jak vysoké školy mění požadavky k přijímacím zkouškám. Budete tedy připraveni přesně na to, co vás u zkoušek může potkat.

Pro koho se kurz hodí?

 • Studium je primárně určeno studentům, kteří v roce nástupu do nultého ročníku úspěšně složili maturitní zkoušku. 
 • Studium však mohou navštěvovat všichni zájemci, kteří preferují intenzivní přípravu na vybranou vysokou školu.

Co vás čeká?

 • Doplníte si mezery ze střední školy a získáte nové ucelené znalosti z biologie, fyziky a chemie.
 • Velká pozornost bude věnována těm tématům, se kterými mívají studenti obvykle problémy.
 • Natrénujete si otázky a typy úkolů, které vás budou čekat u přijímaček.
 • Získáte orientaci v základní odborné literatuře.
 • Podrobný sylabus s rozpisem témat jednotlivých setkání od nás dostanete na začátku kurzu.

Jaká témata se v kurzu probírají?

BIOLOGIE

 • V lekcích biologie se dokonale seznámíte se stavbou buňky i buněčným cyklem. Část lekcí je věnována mikrobiologii, histologii, základům embryologie. Budete se učit organologii, fyziologii a patologii soustav člověka a živočichů, seznámíte se s genetikou, budete řešit otázky podobné těm u přijímaček. 

CHEMIE

 • V chemii budete upevňovat své znalosti z chemie obecné, anorganické, organické i biochemie. Budete vyčíslovat chemické rovnice, učit se o anorganických i organických sloučeninách, skupenství látek. Budete znát charakteristiku vybraných prvků, seznámíte se s biogenními prvky. Projdete vše, co je třeba k přijímačkám znát z organické chemie i biochemie, tj. lipidy, sacharidy, aminokyseliny, proteiny a mnoho dalšího.

FYZIKA

 • Fyzika začne učivem o soustavě jednotek SI, převodem jednotek, typem fyzikálních veličin. Budete řešit úlohy z mechaniky, kinematiky i dynamiky hmotného bodu, zopakujete si gravitační a Keplerovy zákony, vše důležité z mechaniky pevných látek, tekutin, termodynamiky, rozšíříte si své znalosti o elektřině a magnetismu, o optice i fyzice mikrosvěta. 

Podle čeho se budete učit?

Kdo kurz vyučuje?

 • Lektoři, kteří přesně vědí, co přijímací zkoušky obnáší, často se podílí na tvorbě učebnic či samotných přijímacích zkouškách, vědí, jaké nároky a požadavky kladou jednotlivé fakulty na studenty. Své zkušenosti vám poutavou formou dokáží předat.

Jaké výhody a slevy vám nabízíme?

 • Při kombinaci našeho Nultého ročníku s denním pomaturitním studiem jazyků získáte status studenta. Více informací naleznete zde.
 • Žádné přijímačky, žádné poplatky za přihlášku.
 • Placení kurzovného si můžete rozložit na splátky.

Zajímá Vás více? Napište nám či zavolejte na zákaznickou linku 210 084 210. Osobně se na Vás těšíme na našem klientském centru na Karlínském náměstí.

Původní cena: 29 999 Kč
Objednat za 29 999 Kč
Další termíny nejsou k dispozici

Myslíte, že by se kurz mohl hodit i někomu jinému? Sdílejte ho!

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací