Odborné kurzy k pomaturitku

Office Skills

Seznámíte se s jazykem, který se využívá v pracovním prostředí. S lektorem proberete rozdíly mezi formální a neformální angličtinou. Natrénujete psaní e-mailů, vyzkoušíte si prezentovat před publikem a reagovat na navazující otázky.

Starting a New Job

Naučíte se zvládnout s přehledem situace, které zažijete při nástupu do nové práce. Natrénujete si, jak se správně představit a jak dále s kolegy komunikovat. Nakonec ovládnete i umění small talku. Absolvováním kurzu posílíte sebevědomí a začnete angličtinu v konverzaci používat s větší jistotou.

Czenglish

Seznámíte se základními chybami českých studentů a také s důvody, které k chybám vedou, abyste pak snáze mohli pracovat na jejich odstranění. S lektorem budete mít možnost prodiskutovat, co vás v angličtině trápí. Aktivně si vše procvičíte formou párových i skupinových aktivit.

Practice your Presentation Skills

Získáte pokročilou slovní zásobu vhodnou pro jednotlivé části vaší prezentace. Naučíte se, jak vhodně začít a ukončit prezentaci a jak komunikovat s vaším publikem. Vyzkoušíte si sami prezentovat a získáte zpětnou vazbu na své dovednosti.

All About Phrases

Procvičíte si nejpoužívanější frázová slovesa v angličtině a naučíte se vhodné fráze pro různé situace. Dozvíte se, co jsou kolokace – ne každé slovo se hodí do všech situací, i když v češtině má podobný význam. Naučíte se, jak psát a mluvit anglicky, nikoli překládat z češtiny.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.