Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left

Marketingová propagace - kontroloři brigádníků pro roznos letáků

Jste student nebo studentka a hledáte zodpovědnou a samostatnou práci, kterou byste mohli vyknávat při škole? Již máte pracovní zkušenosti, ale škola Vám neumožňuje navázat trvalý pracovní vztah? Jste zodpovědní a rádi odvádíte dobrou a kvalitní práci?
Pak je tato brigáda vhodná právě pro Vás!

V současné době hledáme vhodné uchazeče a uchazečky na pozici kontrolora brigádníků v rámci našich propagačních akcí.
Jako kontrolor brigádníků budete mít na starosti svěřené úseky, kde mají naši brigádníci rozdávat letáky v rámci marketingových propagačních akcí. Brigádníky budete kontrolovat, zaznamenávat, kde se brigádník v určitý čas nacházel a zda svoji práci vykonával kvalitně a svědomitě. V případě, že by nastala nečekaná situace v průběhu směny jakéhokoliv brigádníka, budete jako kontrolor/-ka řešit tyto situace v terénu a budete spojka mezi EDUA Group a našimi brigádníky. Je na Vás, zda použijete kolo nebo hromadnou dopravu pro přeprau mezi stanovišti brigádníků. Možnost využití vlastního telefonu nebo kamery pro monitorování brigádníků je výhodou.

Požadujeme:

- aktivní přístup k práci
- absolutní spolehlivost a zodpovědnost
- schopnost a ochota vyhodnotit a reagovat na nové situace
- komunikativnost
- profesionální vystupování
- reprezentativní vzhled

Nabízíme:

- odpovídající platové ohodnocení: 70 - 80 Kč / hod - s možností platového růstu dle motivačního programu!
- přizpůsobení se Vašim časovým možnostem
- v případě oboustranného zájmu možnost dlouhodobé spolupráce
- příjemné prostředí mladého kolektivu
- zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející firmy
- možnost kariérního růstu


Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis společně s fotografií a motivačním dopisem na adresu zamestnani@tutor.cz. Do předmětu zprávy uveďte: „Marketingová propagace – kontrolor brigádníků“.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Odesláním své žádosti, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění udělujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů společnosti EDUA Group s.r.o, U Půjčovny 2, 110 00 Praha 1 za účelem zprostředkování zaměstnání, a to na dobu trvání výběrového řízení, nejdéle však na dobu trvání 1 kalendářního roku od data zaslání.

Decor_right
Iko_up