Ředitel roku

Znáte výborného ředitele nebo ředitelku školy, kteří svou školu výrazně pozvedli a zaslouží si podle vás titul ředitel roku? Tak neváhejte a nominujte je v prvním ročníku naší ankety. A sami můžete vyhrát zajímavé ceny.

Nominace

Své kandidáty mohou nominovat žáci, studenti, absolventi, rodiče, pedagogové i zřizovatelé škol do konce prosince 2018.

Ceny

Vítěz ankety získá manažerský kurz od společnosti Top Vision a pro svou školu barevnou tiskárnu Samsung Multifunction Xpress C460FW od vzdělávací organizace EDUkační LABoratoř.
Tři z nominujících budou vylosováni a obdrží ceny od společností Tutor, Top Vision, redakce Řízení školy, časopisu Rodina a škola a dalších partnerů.

Pořadatel

Anketu vyhlašuje společnost Tutor s.r.o. realizující přípravné kurzy k maturitě a přijímacím zkouškám na střední a vysoké školy. O vítězi rozhodne odborná porota. Kompletní pravidla ankety.

Nominujte svého favorita

V jaké kategorii nominujete?*
Základní školaStřední školaMalotřídní škola

Vaše jméno a příjmení*

Váš e-mail*

Váš vztah ke škole, jejíhož ředitele nominujete? (např. pedagog, rodič, student, zřizovatel apod.)*

Jméno a příjmení nominovaného ředitele/ředitelky*

Název a adresa školy (např. ZŠ Provaznická Ostrava-Hrabůvka, Provaznická 831/64, 700 30 Ostrava-jih-Hrabůvka)*

Proč si podle Vás tento ředitel/ka zaslouží titul „Ředitel roku“? V jakých dovednostech vyniká? V čem je oproti jiným ředitelům mimořádný?*

Uveďte jeden konkrétní projekt/aktivitu, kterou ředitel/ka zavedl/a nebo výrazně rozvinul/a a které přispěly ke zvýšení úrovně dané školy. Proč byl z vašeho pohledu důležitý právě tento projekt/aktivita?*

* tato pole jsou povinná

 

Partneři