Anketa Ředitel roku 2019/20

Nominujte vynikající ředitelku nebo ředitele v naší anketě.

Zvolte s námi Ředitele roku 2019/20!

Znáte výborného ředitele nebo ředitelku školy, kteří svou školu výrazně pozvedli a zaslouží si podle vás titul Ředitel roku? Tak neváhejte a nominujte je ve druhém ročníku naší ankety. A sami můžete vyhrát zajímavé ceny.

Ředitelé i ředitelky škol mají velice náročnou a zodpovědnou práci. Ti nejlepší z nich dokážou své školy výrazně pozvednout a posunout dál, motivovat učitele, přinést do výuky moderní prvky, zapojit školu do nejrůznějších projektů, zajistit i za omezených finančních možností kvalitní vybavení a na denní bázi prokazovat své špičkové manažerské i lidské kompetence. Jejich školy se často těší výborné reputaci, hlásí se na ně studenti ze širokého okolí. Jsou to ředitelé středních škol, základních škol ve městech, ale i malotřídníc škol. Pojďme vybrat ty nejlepší a odměnit je za jejich tvrdou práci. 

Možná jste sledovali první ročník naší ankety. Sešlo se nám velké množství nominací, z nichž odborná porota vybrala ty nejlepší. Na finálovém vyhlašování výsledků se osobně zúčastnilo deset finalistů, které kdyby viděl J. A. Komenský, zaplakal by radostí.  

Každý z vás může i letos nominovat kvalitního ředitele nebo ředitelku školy ve svém okolí, a to ve třech kategoriích:

  • Nejlepší ředitel/ka základní školy 
  • Nejlepší ředitel/ka střední školy 
  • Nejlepší ředitel/ka vesnické malotřídky

Garant

Ocenění je udělováno pod záštitou společnosti Tutor s.r.o. specializované na přípravné kurzy k maturitě a přijímacím zkouškám. Rozhodne o něm odborná porota na základě doručených nominačních formulářů.

V letošním roce navíc anketa obdržela také záštitu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Nominace

ZDE je odkaz na on-line nominační formulář. Je velmi přehledný a jeho vyplnění nezabere příliš času. Nominace jsou možné do 15. 12. 2019!

Nominovat mohou rodiče žáků, studenti, zřizovatelé, přátelé školy nebo kdokoli další.

Vyhlášení výsledků a předání ocenění „Ředitel roku“ proběhne na konci března 2020.

Pozor, možnost výhry: tři z vás, kteří nominační formulář vyplní, budou vylosováni a obdrží zajímavé ceny od partnerů akce. A již nyní náš mediální partner Deník nabízí účastníkům ankety (nominujícím) zvýhodněné předplatné. Stačí na stránce mojepredplatne.cz zadat heslo DIRECTOR20 a získáte předplatné Deníku se slevou 15 %.

Partneři akce

 

Hlavní mediální partner

Předplatné Deníku se slevou 15 %

Odborní mediální partneři