Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left

Brožura "Jak vyplnit přihlašku na VŠ"

Společnost Tutor připravila pro studenty maturitních ročníků bezplatnou brožuru Jak vyplnit přihlášku na vysokou školu. Studenti v brožuře najdou kromě vzorově vyplněné přihlášky také rady, jak zvládnout přijímací zkoušky v klidu, či vzor odvolání pro případ nepřijetí na VŠ.

Vzdělávací společnost Tutor vydala bezplatnou informační brožuru Jak vyplnit přihlášku na vysokou školu. Tištěná brožura je zdarma distribuována na střední školy v České republice, elektronickou formu lze stáhnout na www.tutor.cz/prihlaska-na-vs.

Brožura obsahuje podrobný návod na vyplnění tištěné i elektronické přihlášky a vyplněný vzorový formulář. Kromě toho v ní studenti najdou rady a tipy, jak úspěšně zvládnout přijímací zkoušky a jak v případě neúspěchu napsat odvolání.

Školy či studenti, kteří brožuru neobdrželi, si o ni mohou napsat na e-mail marketing@tutor.cz nebo zavolat na telefonní číslo 210 084 210, bude jim zaslána zdarma.

Tutor, s.r.o., v rámci informačního servisu pro studenty připravil také speciální kurz, kde s vyplněním přihlášky pomohou školení pedagogové.

 

Decor_right
Iko_up