Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left

Letní jazykové kurzy jsou možností, jak se zlepšit

Praha 1. 6. 2006

Také pro letošní prázdniny otevírá jazyková škola Tutor řadu letních jazykových kurzů. K dispozici jsou kurzy angličtiny, němčiny, ruštiny, španělštiny, francouzštiny a italštiny.

Letní jazykové kurzy jsou možností, jak na jazykové výbavě intenzivně zapracovat a zvládnout učivo mnohem rychleji než v běžných kurzech během roku. Tutor navíc nabízí systém, kdy je možné délku kurzu individuálně stanovit od 1 týdne až do 9 týdnů. Umožňuje to promyšlený systém rotace témat. Student si tak může objednat nejprve týdenní kurz a na jeho konci se rozhodnout, zda bude ve studiu pokračovat. Navíc Tutor při pokračovacím kurzu nabízí slevu 5 %.

Tutor pro letošní léto otevírá kurzy angličtiny, němčiny, ruštiny, španělštiny, francouzštiny a italštiny – a to v různých jazykových úrovních. „Mezi nejoblíbenější kurzy patří příprava na mezinárodní zkoušky,“ říká Vítězslav Bican, produktový manažer.

Pro žáky základních škol je určen kurz Angličtina pro školáky, který probíhá ve dvou úrovních – pro žáky 1.–4. třídy a pro žáky 5.–9. třídy. Letní výuky se mohou zúčastnit také maminky s malými dětmi, pro které je připraven koutek s hlídáním.

„Největší výhodou letních kurzů je velmi rychlé oživení komunikačních dovedností. Účastníci si chválí také malý počet studentů ve skupině a s tím související možnost volby témat dle vlastních přání,“ uvádí Bican.

 

Decor_right
Iko_up