Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left

Mateřská dovolená v jazykové škole

TISKOVÁ ZPRÁVA Z ROKU 2006

- nabídka již není platná

 

Mateřskou dovolenou si dnešní maminky mohou skvěle užít. Jazyková škola Tutor už tradičně nabízí jazykové kurzy s hlídáním dětí. Od září se studentky mohou kromě angličtiny přihlásit i na kurz němčiny a španělštiny. Jejich děti přivítá nový moderní dětský koutek.

Dnešní maminky na mateřské dovolené jsou jiné, než byly před několika lety. Jsou sice stejně starostlivé, ale kromě péče o dítě myslí i na sebe, touží po relaxaci či aktivním trávení volného času. Chtějí se rozvíjet a vzdělávat, aby jejich návrat do práce byl jednodušší.

Jedním se zajímavých způsobů, jak mohou maminky trávit veselé a zajímavé chvíle společně se svými dětmi, jsou jazykové kurzy s hlídáním dětí. Zatímco se maminky učí cizí jazyky, o jejich ratolesti je dobře postaráno v dětském koutku s hlídáním. Kromě samotné výuky mladé studentky oceňují i možnost setkávat se s jinými maminkami, jen tak si popovídat o svých starostech či radostech a odpočinout si na chvíli od neustálé péče o dítě a domácnost.

„Jazyková škola Tutor od září nabízí všem aktivním maminkám kurzy angličtiny. Jelikož zájem stále narůstá, rozhodli jsme se otevřít hned několik jazykových úrovní a také uvést dvě novinky – kurz němčiny a španělštiny,“ vysvětluje Světla Košková, marketingová ředitelka jazykové školy Tutor. „A aby se k nám těšily nejenom maminky, připravujeme zcela nový, barevný a moderní dětský koutek, kde se děti budou moci do sytosti vyhrát.“

 

Decor_right
Iko_up