Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left

Radek Stavinoha novým šéfem Tutoru

Novým ředitelem vzdělávací společnosti Tutor se stal Radek Stavinoha, jeden z jejích zakladatelů a spolumajitelů. Úspěšný mladý podnikatel firmu založil v roce 2000 společně se svými dvěma přáteli. V posledních letech působil jako business developement director v dceřiné společnosti firmy Tutor, největší české cestovní agentuře Invia.cz. Na své nové pozici by se rád zaměřil především na zvyšování spokojenosti zákazníků, upevnění značky na trhu a na rozvoj firemního vzdělávání. V plánu má také expanzi na zahraniční trhy.

Stavinoha absolvoval International School of the Hague v Nizozemsku, poté se věnoval studiu národního hospodářství na Vysoké škole ekonomické v Praze. Po získání bakalářského diplomu se již plně soustředil na rozvoj svých dvou firem. „Zjistil jsem, že praxe je zajímavější a dá mi toho více,“ říká Stavinoha.

Firma Tutor byla založena s cílem pomoci studentům středních škol uspět u přijímacích zkoušek. Brzy se v této oblasti stala jedničkou na trhu. K úspěšným přípravným kurzům se přidala jazyková škola a profesní vzdělávání. Jazyková škola dnes patří mezi největší v republice. „V létě 2002 jsme neměli co dělat, a tak jsme založili internetovou cestovní agenturu,“ říká R. Stavinoha. Dnes Invia ovládá polovinu trhu online prodeje zájezdů. V Invii bude Stavinoha nadále působit jako poradce ředitele.

Čemu vděčí mladý podnikatel za svůj úspěch? „Neměli jsme strach pustit se do nových věcí a vydělané peníze jsme vynakládali na rozvoj firem. Měli jsme také štěstí na lidi,“ vysvětluje nový ředitel Tutoru. „V životě jsem si ověřil, že pokud člověk něco opravdu chce, dokáže to!“

Decor_right
Iko_up