Zázemí a klientský servis

Stručná historie společnosti

Společnost Tutor, s.r.o., funguje od roku 2000 a svůj cíl naučit se cizí jazyk u nás realizovalo už na 45 000 studentů. Od roku 2010 nás zaštiťuje vzdělávací skupina EDUA Group a spolu s našimi sesterskými společnostmi se tak pyšníme vedoucí pozicí na trhu vzdělávání co do počtu studentů i velikosti zázemí. Od roku 2008 je Tutor členem AJŠ, prestižního profesního sdružení jazykových škol.

Chod jazykové školy zabezpečuje 60 zaměstnanců, z nichž každý má svou vlastní agendu a společnými silami přispívají k rozvoji společnosti a zajištění kvalitní péče o klienta.

Zázemí jazykové školy Tutor

Výuka probíhá v příjemném prostředí moderně vybavených učeben s dobrou dopravní dostupností. V Praze provozujeme pobočky na Andělu a Dejvické, v Jindřišské ulici; v ostatních městech (tj. BrnoHradec Králové a Pardubice) pak vždy přímo v centru města.

Péče o klienta

V Praze, Brně a Hradci Králové jsou pro zájemce o studium i pro stávající studenty otevřená klientská centra s příznivou otevírací dobou, kde vám vyškolené specialistky poradí s výběrem nejvhodnějšího kurzu, zajistí pro vás rezervaci místa ve vybraném kurzu či od vás přijmou platbu kurzovného (v hotovosti, kartou či platebními poukázkami). Naše klientské centrum je pro vás k dispozici od pondělí do čtvrtka, 8.30 – 19.00, v pátek 8.30 – 17.00.