Zázemí, učebny a klientský servis

Kde se kurzy konají

Chceme, abyste to k nám měli vždy blízko! Proto své kurzy pořádáme v deseti městech, a to vždy na místě s dobrou dopravní dostupností, tedy v centru města. Učebny se nacházejí většinou v prostorách partnerských středních škol a jsou plně přizpůsobeny potřebám výuky jednotlivých oborů. Lektoři mají možnost využít nejen psací tabule ale i moderní datatechniku, pokud to probíraná látka vyžaduje.

Jak nás kontaktovat

Nablízku vám budeme nejenom geograficky, ale i prostřednictvím komunikačních technologií. Naše klientské centrum je pro vás na telefonu a na e-mailu 70 hodin týdně. Rádi s vámi budeme ve spojení také přes Skypefacebookový profilinteraktivní webovou aplikaci LimeTalk a své náměty nám můžete posílat také přes speciálně vyvinutou platformu Say it . V Praze a Brně nás navíc můžete navštívit osobně v našich klientských centrech.

A s čím se na nás můžete obracet? Vlastně s čímkoli – naše vyškolené specialistky v klientských centrech vám ochotně poradí s výběrem vhodného kurzu, vysvětlí vám, jak studium v Tutoru probíhá, pomohou vám s provedením platby, rozešlou vám závěrečné certifikáty o absolvování kurzu a budou se těšit též na zpětnou vazbu od vás, jak byl pro vás kurz přínosný.

Kde nás dále najdete?

Zatím jsme nevynechali ani jediný ročník veletrhu vzdělávání Gaudeamus. Náš stánek tedy můžete navštívit v podzimním termínu v Brně a v jarním termínu v Praze. Na obou stáncích můžete soutěžit o zajímavé dárky, poznat náš sympatický tým osobně, a především se s námi pobavit o tom, který kurz si vybrat.

Tutor však vychází vstříc i těm z vás, kteří se na vzdělávací veletrh nechystají. Již několikátým rokem vždy na podzim a v zimě navštěvujeme desítky středních škol a formou tematických prezentací seznamujeme studenty s možnostmi přípravy na státní maturity a přijímací zkoušky na VŠ, což se setkává s velkým ohlasem.