Abychom vám zpříjemnili používání našich služeb používáme soubory cookie.
Cz_flag Uk_flag Ru_flag
Decor_left

Zázemí, učebny a klientský servis

Tutor chce být svým studentům vždy nablízku, proto pořádáme přípravné kurzy na státní maturitu v deseti městech ČR! Učebny se nacházejí většinou v prostorách partnerských středních škol s dobrou dopravní dostupností, tedy v centru města. Lektoři mají možnost využít nejen psací tabule ale i moderní datatechniku, pokud to probíraná látka vyžaduje.

Blízko k nám budete mít nejenom geograficky, ale i prostřednictvím komunikačních technologií. Klientské centrum Tutoru je k dispozici na telefonu a na e-mailu 70 hodin týdně. Klienti s námi dále mohou komunikovat také přes Skype, ICQ, Facebookový profilinteraktivní webovou aplikaci LimeTalk a přes námi speciálně vyvinutou platformu SayIt. V Praze a Brně je rovněž možnost osobní návštěvy klientských center.

 

Kromě poboček klientských center a našich webových stránek poskytujeme informace o svých produktech každoročně také na veletrhu vzdělávání Gaudeaumus, který se koná na podzim v Brně a na jaře v Praze. Studenty se snažíme oslovovat a rozšiřovat jejich povědomí o státní maturitě a možnostech přípravy na ni také dalšími kanály.  Na podzim a v zimě navštěvují naši pracovníci desítky středních škol a formou tematických prezentací seznamují  maturanty s nabídkou přípravných kurzů na státní maturity i přijímací zkoušky na VŠ.

 

Decor_right
Iko_up