Zákaznická linka

+420 210 084 210
Po-Čt: 8:30-19:00, Pá: 8:30-17:00

Vyberte si z našich přípravných kurzů a pomaturitního studia

Na střední školy a gymnázia

Čekají vás státní přijímací zkoušky na střední nebo na víceleté gymnázium? S námi budete klidní, protože jste pro úspěch udělali maximum. Zvolte přípravu na přijímací zkoušky z českého jazyka, matematiky nebo kombinaci obojího.

Na maturitu

Tři ze čtyř našich studentů maturitu zvládlo. Zvládnete ji i vy. Dáme vám systém a podporu. Vše společně projdeme krok za krokem. Spolu #tozvladneme.

Na vysokou

Chystáte se na přijímací zkoušky na lékařskou fakultu? Nevíte, jestli zvládnete národní srovnávací zkoušky? Trápí vás požadavky na testy studijních předpokladů? 89 % našich studentů to úspěšně zvládlo!

Pomaturitko

Nezpomalujte, zrychlete! Pomaturitní studium jazyků vám dá status studenta a rozšíříte možnosti dalšího rozvoje. Pomůžeme vám uspět u pohovoru na vysněnou práci, mít v ruce potřebný certifikát nebo se dostat na stáž. Spolu to zvládneme.

Aktuálně

Více aktualit

Změna otevírací doby na pobočce v Hradci Králové!

Od středy 15.5. do čtvrtka 16.5. dochází na pobočce v Hradci Králové ke změně otevírací doby. K dispozici budeme následovně:
Středa 15.5. 12:00 - 16:00
Čtvrtek 16.5. 9:00 - 15:00
Děkujeme za pochopení a #tozvladneme!

Opravná maturita? S Tutorem hravě!

Nevyšla vám maturita, i když jste se pilně připravovali? Obáváte se opakovaného neúspěchu? Spolu to zvládneme!

Rozhovor s Radkem Sáblíkem – finalistou Ředitele roku

Kdyby byl každý ředitel školy tak akční a kreativní jako Radko Sáblík ze Smíchovské SPŠ na Praze 5, tak by si české školství nemělo na co stěžovat. I proto se stal jedním z finalistů naší ankety Ředitel roku. Učí od roku 1988, po 14 letech se stal ředitelem.

*Rozhovor s Jiřím Vymětalem – absolutním vítězem Ředitele roku*

Srdcem každé školy je její ředitel. Čím kvalitnější budeme mít ředitele, tím bude lepší i české školství. Abychom ukázali, že ti kvalitní v českých školách nechybí, budeme vám postupně přinášet krátké profily finalistů ankety Ředitel roku. A kým jiným začít než jejím absolutním vítězem Jiřím Vymětalem ze ZŠ a MŠ Olomouc, Svatoplukova 11.

Co říkají naši klienti