Individuální doučování

Procvičíme spolu látku, která vám dělá potíže

Každý někdy narazí na příklad, se kterým nehne, nebo fyzikální pojmy, které prostě nedávají smysl. Nedá vám spát nějaká konkrétní kapitola učiva? Cítíte, že máte v látce mezeru a rádi byste dohnali spolužáky? Rádi vám pomůžeme na hodinách doučování.

Procvičíme spolu přesně ta témata, se kterými nejvíce bojujete. Vše bude probíhat v tempu, které sami určíte. Na hodinách se nemusíte bát zeptat. Pokud bude potřeba, vysvětlíme to znovu, znovu a ještě jednou pro jistotu.

Napište nám, co byste na lekcích chtěli probrat, vysvětlit či trénovat. Podle vašich potřeb seženeme nejvhodnějšího lektora nebo lektory a domluvíme společně ideální čas a formu.

Individuální doučování od Tutoru, ať už online nebo prezenčně, je jednoduchý a rychlý způsob, jak dohnat učivo. Naši lektoři mají s doučováním dlouholeté zkušenosti a poradí si s většinou předmětů základních a středních škol.

Mezi předměty, které dělají žákům největší potíže, patří matematika, čeština , fyzika, chemie, biologie a angličtina. Rádi vám ale pomůžeme i s ostatními obory. Popište v objednávkovém formuláři, s jakou látku potřebujete pomoci a my se postaráme o zbytek.

Studovat můžete:

  • ONLINE, tzn. s lektorem se setkáte ve virtuální třídě
  • na jedné z našich poboček v Praze, pokud je to s ohledem na opatření vlády možné
  • přímo u vás doma, pokud je to s ohledem na opatření vlády možné

CENÍK

90minutové lekce

60minutové lekce

ooOBJEDNAT DOUČOVÁNÍ

Co říkají naši klienti