Individuální doučování

Procvičíme spolu látku, která vám dělá potíže

Každý někdy narazí na příklad, se kterým nehne, nebo fyzikální pojmy, které prostě nedávají smysl. Nedá vám spát nějaká konkrétní kapitola učiva? Cítíte, že máte v látce mezeru a rádi byste dohnali spolužáky? Rádi vám pomůžeme na hodinách doučování.

Napište nám, co byste na lekcích chtěli probrat, vysvětlit či trénovat. Podle vašich potřeb seženeme nejvhodnějšího lektora nebo lektory a domluvíme společně ideální čas a formu.

Individuální doučování od Tutoru je jednoduchý a rychlý způsob, jak dohnat učivo. Naši lektoři mají s doučováním dlouholeté zkušenosti a poradí si se všemi předměty základních a středních škol.

Studium probíhá online, takže využijete veškerý čas na maximum!

Mezi předměty, které dělají žákům největší potíže, patří matematika, čeština , fyzika, chemie, biologie a angličtina. Rádi vám ale pomůžeme i s ostatními obory. Popište v objednávkovém formuláři, s jakou látku potřebujete pomoci a my se postaráme o zbytek.

CENÍK

90minutové lekce

60minutové lekce

Co říkají naši klienti

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.