To nejlepší z našeho blogu

Ověř své znalosti

Ve kterém z následujících úseků výchozího textu se vyskytuje podmět holý?

Ověř své znalosti

Jak vyřešíte příklady na obrázku? Úroveň odpovídá přijímacím zkouškám na střední školy.

Znamená konec nouzového stavu také konec distanční výuky?

“Školy zůstanou i po zrušení nouzového stavu ve stejném režimu” - tolik vyjádření ministra Plagy po včerejším hlasování vlády, které neprodloužilo nouzový stav.

Rozhovor s Janem Grulichem – Ředitelem roku 2019/20

Mgr. Jan Grulich, ředitel ZŠ A MŠ TRIVIUM PLUS, o.p.s., získal v anketě Ředitel roku 2019/20 hned dvě ocenění. Hodnocení odborné poroty mu přineslo vítězství v kategorii Základní školy i vítězství celkové a stal se tak Ředitelem roku 2019/20. Přečtěte si, proč se stal pedagogem a ředitelem, na co je opravdu pyšný i co mu jako řediteli […]

Rozhovor s Jakubem Dolníčkem – vítězem v kategorii Malotřídky 19/20

Mgr. Jakub Dolníček, ředitel ZŠ a MŠ Dolní Studénky, obdržel v anketě Ředitel roku 2019/20 první místo v kategorii Malotřídky. Přečtěte si krátký rozhovor. Dozvíte se např. co ho k jeho povolání přivedlo a jaký má názor na české školství.

Rozhovor s Františkem Mikuláškem – vítězem v kategorii Střední školy 19/20

Přečtěte si rozhovor s Mgr. Františkem Mikuláškem, ředitelem školy MESIT v Uherském Hradišti. Nominační dopisy jeho kolegů a studentů a následné hodnocení odborné poroty mu v anketě Ředitel roku přineslo vítězství v kategorii Střední školy.

Rozhovor s Vratislavem Šemberou – finalistou Ředitele roku 2019/20

„Zapálený matematik, skvělý kantor, respektovaný ředitel.“ To je stručný popis Mgr. Vratislava Šembery, ředitele Letohradského soukromého gymnázia o.p.s., jak zazněl v nominačních formulářích. Přečtěte si krátký rozhovor s jedním z finalistů ankety Ředitel roku 2019/20.

Rozhovor s Hanou Pátkovou – finalistkou Ředitele roku 2019/20

Mgr. Hana Patáková je ředitelkou Základní a Mateřské škola Rymice. Z nominačních formulářů víme, že si zaměstnanci i žáci velmi cení jejího lidského a chápavého přístupu, který je ale doplněn o profesionální vedení a komunikaci především s rodiči. Přečtěte si, co ji k práci ředitelky dostalo a další odpovědi jedné z finalistek loňského ročníku ankety Ředitel roku.

Rozhovor s Marcelou Davídkovou Antošovou – finalistkou Ředitele roku 2019/20

Přečtěte si rozhovor s Ing. Marcelou Davídkovou Antošovou, CSc., ředitelkou VOŠ informačních studií a SŠ elektrotechniky, multimédií a informatiky na Praze 9, která se na základě nominací dostala až do samotného finále ankety Ředitel roku 2019/20.

Přijímací řízení na SŠ 2020/2021

30. listopadu MŠMT ohlásilo změny v přijímacím řízení na SŠ ve školním roce 2020/2021.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.