To nejlepší z našeho blogu

Rozhovor s Janem Grulichem – Ředitelem roku 2019/20

Mgr. Jan Grulich, ředitel ZŠ A MŠ TRIVIUM PLUS, o.p.s., získal v anketě Ředitel roku 2019/20 hned dvě ocenění. Hodnocení odborné poroty mu přineslo vítězství v kategorii Základní školy i vítězství celkové a stal se tak Ředitelem roku 2019/20. Přečtěte si, proč se stal pedagogem a ředitelem, na co je opravdu pyšný i co mu jako řediteli […]

Rozhovor s Jakubem Dolníčkem – vítězem v kategorii Malotřídky 19/20

Mgr. Jakub Dolníček, ředitel ZŠ a MŠ Dolní Studénky, obdržel v anketě Ředitel roku 2019/20 první místo v kategorii Malotřídky. Přečtěte si krátký rozhovor. Dozvíte se např. co ho k jeho povolání přivedlo a jaký má názor na české školství.

Rozhovor s Františkem Mikuláškem – vítězem v kategorii Střední školy 19/20

Přečtěte si rozhovor s Mgr. Františkem Mikuláškem, ředitelem školy MESIT v Uherském Hradišti. Nominační dopisy jeho kolegů a studentů a následné hodnocení odborné poroty mu v anketě Ředitel roku přineslo vítězství v kategorii Střední školy.

Rozhovor s Vratislavem Šemberou – finalistou Ředitele roku 2019/20

„Zapálený matematik, skvělý kantor, respektovaný ředitel.“ To je stručný popis Mgr. Vratislava Šembery, ředitele Letohradského soukromého gymnázia o.p.s., jak zazněl v nominačních formulářích. Přečtěte si krátký rozhovor s jedním z finalistů ankety Ředitel roku 2019/20.

Rozhovor s Hanou Pátkovou – finalistkou Ředitele roku 2019/20

Mgr. Hana Patáková je ředitelkou Základní a Mateřské škola Rymice. Z nominačních formulářů víme, že si zaměstnanci i žáci velmi cení jejího lidského a chápavého přístupu, který je ale doplněn o profesionální vedení a komunikaci především s rodiči. Přečtěte si, co ji k práci ředitelky dostalo a další odpovědi jedné z finalistek loňského ročníku ankety Ředitel roku.

Rozhovor s Marcelou Davídkovou Antošovou – finalistkou Ředitele roku 2019/20

Přečtěte si rozhovor s Ing. Marcelou Davídkovou Antošovou, CSc., ředitelkou VOŠ informačních studií a SŠ elektrotechniky, multimédií a informatiky na Praze 9, která se na základě nominací dostala až do samotného finále ankety Ředitel roku 2019/20.

Rozhovor s Miroslavou Jirečkovou – finalistkou Ředitele roku 2019/20

Mgr. Miroslava Jirečková je již osmým rokem hlavou Základní školy Litomyšl. V minulém ročníku ankety Ředitel roku se dostala až do úplného finále. Přečtěte si, co ji v práci dělá největší radost a na co je nejvíce pyšná.

Rozhovor se Zdeňkou Murasovou – finalistkou Ředitele roku 2019/20

Do TOP desítky nominovaných v anketě Ředitel roku se probojovala také RNDr. Zdeňka Murasová, která již 12 let stojí v čele ZŠ a MŠ Tyršova ve Frenštátu pod Radhoštem. Přečtěte si, jak se vůbec ke své pozici dostala, co ji na ni nejvíc baví nebo např. co považuje za největší problémy českého školství.

Ředitelem roku 2019/20 se stal Jan Grulich z Orlických hor

Dnes byly vyhlášeny výsledky naší ankety Ředitel roku, v níž odborná porota na základě nominací veřejnosti vybírala nejlepšího ředitele/ředitelku školy za školní rok 2019/20. Absolutním vítězem se stal Jan Grulich, ředitel ZŠ A MŠ TRIVIUM PLUS, o.p.s. v Dobřanech v Orlických horách. Jan Grulich vyhrál i v samostatné kategorii základních škol. Vítězem v kategorii malotřídek se stal Jakub Dolníček, ředitel ZŠ […]

Nominujte nejlepšího ředitele školy a vyhrajte zajímavou cenu

Sledovali jste vloni první ročník naší ankety Ředitel roku? Právě začal druhý ročník, a vy tak máte opět možnost nominovat toho nejlepšího ředitele nebo ředitelku školy.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.