Kariéra u Tutoru

Těší nás, že máte chuť s námi spolupracovat a pomáhat tak lidem plnit jejich sny. Naším heslem je „To zvládneme!“ a od roku 2000 se jím řídilo přes 100 000 lidí z Česka a Slovenska. S vámi jich bude ještě víc.

LEKTORSKÉ POZICE

Tutor průběžně rozšiřuje řady svých lektorů přípravných kurzů na střední a vysoké školy či státní maturitu. Zároveň hledáme lektory pomaturitních a dalších jazykových kurzů.

Jak vypadá spolupráce s námi?

  • kurzy společně vybíráme dle vašich časových možností
  • nabízíme metodickou podporu výuky
  • máte možnost využít lektorské místnosti s tiskárnami na našich pobočkách
  • máte k dispozici naši knihovnu na pobočce Tutor Praha 8 – Karlín

Lektoři přípravných kurzů

Hledáme lektory do přípravných kurzů na střední či vysoké školy, státní maturitu a individuální výuku. Jedná se o kurzy matematiky, češtiny, angličtiny, biologie, fyziky, chemie, základů společenských věd, psychologie, testů studijních předpokladů a další.

Jste přesvědčeni, že k nám patříte? Pošlete nám Váš životopis z naší kariérní stránky.

Lektoři jazykových kurzů

Hledáme lektory cizích jazyků a češtiny pro cizince do skupinových a individuálních kurzů pro veřejnost. Pro více informací o práci v naší společnosti a nabízených pozicích navštivte náš kariérní web.

INTERNÍ POZICE

Aktuální přehled volných interních pozic naleznete také na naší kariérní stránce.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.