Online přijímačky nanečisto

Nenechte nic náhodě. Děti si s námi vyzkouší několik variant testů a u přijímacích zkoušek už je potom nic nepřekvapí.

Co jsou přijímačky nanečisto?

Během přijímaček nanečisto se Vaše děti seznámí se strukturou testů z českého jazyka a matematiky, které zcela odpovídají testům společnosti Cermat. Budou řešit úlohy podobné těm z ostrých zkoušek, dostanou informace o způsobu řešení testu i bodování.

Jednotné přijímací zkoušky (pro děti z 5., 7. i 9. tříd) se skládají z didaktického testu z českého jazyka, na jehož vyřešení mají studenti  60 minut, a didaktického testu z matematiky, který se může řešit až 70 minut. Za stejných podmínek si studenti budou moci oba testy vyzkoušet během přijímaček nanečisto s Tutorem.  

Jak fungují přijímačky nanečisto ONLINE?

Možná nemáte žádnou z našich poboček poblíž nebo vám nevyhovují nabízené termíny. A možná máte úplně jiný důvod, proč byste chtěli zvolit online formu testování. Ať je to jakkoli, přijímačky si v Tutoru mohou děti vyzkoušet kdykoli a kdekoli.

Jak to funguje? Úplně jednoduše. My vám zašleme testy, vy nám zpět vrátíte vyplněné záznamové archy a do týdne obdržíte e-mail s vyhodnocenými výsledky…

Co vás čeká – krok za krokem

  • Po vytvoření přihlášky Vám následně zašleme testová zadání a záznamové archy společně s instrukcemi. 
  • Doma si nasimulujete reálnou zkoušku, podle instrukcí. Tzn. budete si hlídat čas, který je pro testy stanoven, a budete test řešit poctivě a pouze s povolenými pomůckami. 
  • Veškeré odpovědi zaznamenáte do záznamového archu. Ten nám naskenujete (stačí i vyfotit na mobil) a zašlete na e-mail nejpozději do data, které vidíte v popisku kurzu. 
  • V průběhu následujícího týdne Vám zašleme výsledky, opravené archy.

Proč přijímačky nanečisto s Tutorem?

Naši lektoři při tvorbě testů vycházejí z katalogů požadavků k jednotné přijímací zkoušce. Znají testy z minulých let. Mají přehled o všech novinkách v rámci přijímacího řízení.

Z kolika verzí mohu vybírat?

Celkem můžete vybírat ze 6 verzí testů. Všechny testy jsou stejně koncipované, liší se však obsahem jednotlivých zadání. Čím více testů vyzkoušíte, tím si lépe jednotlivé úlohy procvičíte.

To, že zde nevidíte žádný kurz, neznamená, že vám nedokážeme pomoci. Jednoduše nám napište na tozvladneme@tutor.cz nebo nám zavolejte 210 084 210.