ONLINE VÝUKA – Komunikační studia

10. 10. 2020 - 27. 3. 2021, So 9:00-14:30
1x za 14 dnů (jedno setkání trvá 6×45 minut, celkem 72 lekcí)
online - místo, které si sami zvolíte - Online
Kód termínu: 2020-VS2MZ6Z-ONLINE
Další termíny nejsou k dispozici

Chcete mít jistotu, že se dostanete na vysněný obor na VŠ, ale přípravné kurzy ve vašem městě nejsou dostupné? Nevyhovují vám prezenční kurzy časově? Zvolte náš online kurz! Náplní se neliší od kurzu s prezenční docházkou, můžete ho však studovat v pohodlí doma, na chalupě, kdekoliv máte přístup k internetu.

Je Vaším snem být novinářem? A víte, že zvládnout první krok a dostat se na FSV není vůbec snadné a konkurence je rok od roku větší? Co tedy nenechávat přípravu na poslední chvíli a pojistit si raději přijetí díky našim prezenčním přípravným kurzům?

Pro koho se kurz hodí?

 • pro středoškoláky, především ve třetích a čtvrtých ročnících studia
 • pro vysokoškoláky, kteří se chtějí na komunikační studia na FSV UK letos už opravdu dostat
 • pro pracující, kteří si plánují dodělat vysokou školu, ale leccos zapomněli
 • pro všechny zájemce o žurnalistiku, média a komunikační studia

Co Vás čeká?

 • příprava na všechny tři části přijímacího řízení
 • OSP – důkladná příprava na testy OSP, připravíme vás na oba oddíly testu OSP. Pro úspěšné zvládnutí verbálního oddílu vám pomůžeme s nácvikem pečlivé analýzy textů, s argumentací. Při řešení úloh z analytického oddílu vás naučíme pracovat se soubory informací, vyvozovat závěry, pracovat s kvantitativními zdroji.
 • AJ – důkladná příprava na test z angličtiny. Nacvičíte si všechny dovednosti potřebné k úspěšnému zvládnutí tohoto testu – poslech, konverzace, slovní zásoba, porozumění textu, gramatika – vše v požadované úrovni B2.
 • ústní pohovor – získáte potřebné znalosti v oborech, které jsou předmětem ústní části přijímacího řízení – česká a mezinárodní politika, moderní historie, společenské vědy, společenské a kulturní dění. Dostanou se k Vám informace z oboru, doporučení ohledně seznamu četby, stejně jako návod, jak správně sepsat CV a motivační dopis.
 • v případě zájmu Vám rádi vystavíme certifikát o absolvovaném kurzu

Podle čeho se budete učit?

 • studijní materiály (prezentace, grafy, handouty, testy)

Kdo Vás bude učit?

 • kvalifikovaní, zkušení a přátelští lektoři, kteří ke zvolené látce a výuce přistupují velmi pečlivě, Vám pomohou zhodnotit Vaše znalosti, poradí, na co se zaměřit, a předají Vám cenné osobní informace o přijímacím řízení

TIP: Hlásíte se na mediální studia a žurnalistiku na FSS v Brně? Pak je pro Vás nejvhodnější kurz Příprava na NSZ – OSP, ZSV a TSP MU. 

Zajímá Vás více? Napište nám či zavolejte na zákaznickou linku 210 084 210. Osobně se na Vás těšíme v našich klientských centrech.

 

Další termíny nejsou k dispozici

Myslíte, že by se kurz mohl hodit i někomu jinému? Sdílejte ho!